جمعه ٢٨ دي ١٣٩٧
 سامانه میزبانی صفحات وب (Web Hosting)


هدف : میزبانی سایتهای وزارت نفت و شرکت ملی نفت و شرکتهای تابعه.

گستره و حجم فعالیت : کلیه کاربران اینترنت، شرکتهای تابعه و سازمانهایی که به صورت داخلی (Intrarnet) با نفت در ارتباط هستند.

نوع اجراء : پیوسته (Online) .

قابلیت اجراء : در حال حاضر بالغ بر ٣٠ سایت توسط این سامانه میزبانی می‌شوند که این سایتها نهایتاً ارائه‌کننده آخرین اخبار، مقالات، اطلاعات و تازه‌های مربوط به صنعت نفت و شرکتهای تابعه آن می‌باشند. استفاده از آخرین و بهترین تجهیزات روز دنیا در زمینه میزبانی (Hosting) این اجازه را می‌دهد که هر روز شاهد ارائه سرویس جدید در این سامانه باشیم. امکان اطلاع کاربر از خلاصه پرونده پرسنلی، مشاهده فیش حقوقی، ثبت نام در آزمونهای استخدامی، ثبت‌نام درامریه (خدمت نظام وظیفه) صنعت نفت، اطلاعات مدیریت ارشد نفت، آگاهی از آخرین بخشنامه‌ها و مقررات اداری و ... تنها بخشی از امکاناتی است که توسط سایتهای موجود در این سامانه ارائه می‌شوند.

ذینفعان داخل سازمان : پورتال شرکت ملی نفت، معاونت توسعه منابع انسانی و پژوهش، مدیریت توسعه منابع‌انسانی و تدوین مقررات اداری و استخدامی.

ذینفعان خارج از سازمان : شرکت ملی پالایش و پخش، شرکت ملی گاز، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکتهای طرف قرارداد کار با وزارت نفت و سایر کاربران اینترنت.

سال شروع بهره‌برداری : ١٣٧٩

بازگشت به لیست سامانه ها    آخریـــن اخــبـار
رونمایی از نسخه جدید سایت شرکت ملی نفت ایران

نسخه جدید سایت شرکت ملی نفت ایران با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت در تاريخ 6 مرداد رونمایی شد.(ادامه)
 
افتتاح اتاق مانیتورینگ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات نفت

اتاق مانیتورینگ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون وزیر نفت افتتاح شد. (ادامه)

بایگانی اخبار