يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
 ٢٨ مهر ١٣٩٥


نشست تخصصی نقش فناوری اطلاعات در فراساحل صنایع نفت و گاز برگزار شد

نشست تخصصی نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در فراساحل صنایع نفت و گاز در جزیره کیش برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در هجدهمین همایش صنایع دریایی و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی سال ۱۳۹۵ در جزیره کیش، نشست تخصصی با مشارکت اداره فناوری وزارت نفت و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه امروز (چهارشنبه، ۲۸ مهرماه) برگزار شد.

در این نشست احمد تولایی، مدیرفناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران در ارتباط با جایگاه فاوا در صنایع دریایی به ویژه نفت و گاز سخنرانی کرد.

همچنین در ادامه گرامی راد، رئیس امنیت شرکت ملی نفت سخنرانی با موضوع امنیت سایبری فاوا در صنایع دریایی نفت وگاز، شریفی، رئیس فناوری اطلاعاات و ارتباطات شرکت نفت وگاز پارس در خصوص بسترهای ارتباطی در دریا با زیر ساخت فاوا، اقبالی از شرکت پایانه های نفتی ایران در مورد ارائه سیستم های سوپروایزر ی و میترینگ، نظر نژاد از پژوهشگاه صنعت نفت ارائه ای در مورد نقش فاوا در کنترل خوردگی و کریمی از پژوهشگاه صنعت نفت در خصوص سامانه مدیریت انرژی در این نشست سخنرانی کردند.

این نشست با پرسش و پاسخ شرکت کنندگان و تبادل نظر میان حاضران به پایان رسید.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت
بایگانی اخبار

    آخریـــن اخــبـار
رونمایی از نسخه جدید سایت شرکت ملی نفت ایران

نسخه جدید سایت شرکت ملی نفت ایران با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت در تاريخ 6 مرداد رونمایی شد.(ادامه)
 
افتتاح اتاق مانیتورینگ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات نفت

اتاق مانیتورینگ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون وزیر نفت افتتاح شد. (ادامه)

بایگانی اخبار