دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧

درباره ما

 ٢٠ تیر ١٣٩٦


آیین معارفه مدیر و معاون مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات نفت برگزار شد


آیین معارفه قاسمعلی بازآیی و شهرام الدین توکلی به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران و معاون این مدیریت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با حکم معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، قاسمعلی بازآیی به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات و شهرام الدین توکلی به عنوان معاون مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت منصوب شدند.

در مراسم رسمی معارفه بازآیی و توکلی که در سالن جلسات طبقه نهم ساختمان قدیم وزارت نفت برگزار شد، غلامحسین اشرفی؛ مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی ضمن اهدا احکام نسبت به ضرورت جایگاه این مدیریت در سازمان تاکید کرد.

وی در این خصوص گفت: علاوه بر وظایف معین شده برای این مدیریت اعم از پشتیبانی اطلاعات و غیره، ارتقا و پرورش سطح نیروی انسانی در داخل خود مدیریت، به بیان دیگر جانشین پروری، از ضروریات و عامل ثبات سیستم است.

در حکم رضا خلیلی خطاب به بازآیی آمده است: «نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالی، پیرو حکم مورخ ٩٦/١/١٤ معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به موجب این حکم به عنوان "مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران" منصوب می شوید.

توفیقات جنابعالی را در انجام امور محوله از خداوند منان خواستارم.»

علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پیش از این در فروردین ١٣٩٦ بازآیی را به عنوان سرپرست مدیریت فاوای این شرکت منصوب کرده بود.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت
بایگانی اخبار

    آخریـــن اخــبـار
معاون مدیر عامل شركت ملی نفت ایران در عملیات غیر صنعتی

حكم انتصاب جناب آقای قاسمعلی بازآیی به عنوان مدیر فن آوری اطلاعات و ارتباطات شركت ملی نفت ایران(ادامه)
 
معاون مدیر عامل شركت ملی نفت ایران در عملیات غیر صنعتی

حكم انتصاب جناب آقای سید شهرام الدین توكلی به عنوان معاون مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شركت ملی نفت(ادامه)

بایگانی اخبار